Wiadomości

UKRADLI WAZONY I PATERY - SZUKA ICH POLICJA

Data publikacji 23.10.2019

Starogardzcy policjanci prowadzą dochodzenie dotyczące kradzieży sklepowej. Śledczy poszukują świadków, którzy pomogą ustalić tożsamość kobiety i mężczyzny, którzy są podejrzani o popełnienie tego przestępstwa. Osoby, które mogą przyczynić się do ustalenia tożsamości sprawców proszone są o osobisty lub telefoniczny kontakt z Policją pod numerem telefonu /58/ 737 03 37. Możliwe jest również skontaktowanie się z policjantami za pomocą poczty mailowej.

Policjanci z Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego Komendy Powiatowej Policji w Starogardzie Gdańskim prowadzą czynności w sprawie kradzieży wazonów i pater. Do zdarzenia doszło na początku października 2019 roku w jednym z miejscowych sklepów. Wizerunki sprawców zarejestrował monitoring. Jak ustalili śledczy podejrzani zabrali z półki towar, za który nie uiścili zapłaty. Sprawcy poruszali się srebrnym volkswagenem bora na brytyjskich numerach rejestracyjnych.

Osoby, które mogą pomóc w rozpoznaniu lub ustaleniu tożsamości podejrzanych osób proszone są o kontakt z policjantem prowadzącym sprawę pod numerem telefonu /58/ 737 03 37 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem komenda.starogard@gd.policja.gov.pl  

Funkcjonariusze zapewniają pełną anonimowość i szczegółową weryfikację każdego sygnału. 

 

 

  • Podejrzani o kradzież sklepową - obraz z kamery monitoringu.