Wiadomości

POLICJA SZUKA SPRAWCY KRADZIEŻY TELEFONU KOMÓRKOWEGO

Data publikacji 08.11.2019

Starogardzcy policjanci prowadzą dochodzenie dotyczące kradzieży telefonu komórkowego. Śledczy poszukują świadków, którzy pomogą ustalić tożsamość mężczyzny, który jest podejrzany o popełnienie tego przestępstwa. Osoby, które mogą przyczynić się do ustalenia tożsamości sprawcy proszeni są o osobisty lub telefoniczny kontakt z Policją pod numerem telefonu /58/ 737 03 47. Możliwe jest również skontaktowanie się z policjantami za pomocą poczty mailowej.

Policjanci z Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego Komendy Powiatowej Policji w Starogardzie Gdańskim prowadzą czynności w sprawie kradzieży telefonu. Do zdarzenia doszło 30 października 2019 roku w autobusie miejskim linii 16, ok. godziny 18:40. Sprawca wyrwał telefon komórkowy marki Samsung S9+  małoletniemu pasażerowi  i wybiegł kiedy kierowca zatrzymał się na przystanku przy ulicy Droga Nowowiejska. Wizerunek sprawcy zarejestrował monitoring.

Osoby, które mogą pomóc w rozpoznaniu lub ustaleniu tożsamości podejrzanego mężczyzny proszone są o kontakt z policjantem prowadzącym sprawę pod numerem telefonu /58/ 737 03 47 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem komenda.starogard@gd.policja.gov.pl  

Funkcjonariusze zapewniają pełną anonimowość i szczegółową weryfikację każdego sygnału.

  • Wizerunek mężczyzny, który ukradł telefon komórkowy - zapis z monitoringu.
  • Wizerunek mężczyzny, który ukradł telefon komórkowy - zapis z monitoringu.
  • Wizerunek mężczyzny, który ukradł telefon komórkowy - zapis z monitoringu.