Wiadomości

POLICJANCI POSZUKUJĄ SPRAWCÓW KRADZIEŻY

Data publikacji 13.11.2019

Ponad 6 tys. złotych warte były konsole do gier, które zabrali przestępcy z jednego ze sklepów w Starogardzie Gdańskim. Kradzieże zarejestrowały kamery monitoringu, a miejscowi policjanci wszczęli w tej sprawie dochodzenia i publikują wizerunki złodziei.

Starogardzcy policjanci prowadzą czynności dochodzeniowo - śledcze w sprawie dwóch kradzieży sprzętu elektronicznego, do których doszło na początku listopada bieżącego roku. Złodzieje zabrali z półki konsole do gier o łącznej wartości ponad 6 tys. zł. i nie uiszczając opłaty wybiegli ze sklepu.

Do kradzieży doszło 2 i 7 listopada br. w jednej z placówek handlowych na terenie Starogardu Gdańskiego. Podejrzani o popełnienie tego przestępstwa sprawcy  zostali zarejestrowani przez kamery monitoringu. Obecnie policjanci weryfikują zebrane do tej pory informacje oraz typują sprawców tych przestępstw.

Osoby, które mogą pomóc w rozpoznaniu lub ustaleniu tożsamości podejrzanych, proszone są o kontakt z policjantem prowadzącym sprawę pod numerem telefonu /58/ 737 03 38, za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem komenda.starogard@gd.policja.gov.pl lub osobiście.

Funkcjonariusze zapewniają anonimowość i szczegółową weryfikację każdego sygnału. 

 

 

 

 

  • Sprawca kradzieży zarejestrowany przez kamery monitoringu.
  • Sprawca kradzieży zarejestrowany przez kamery monitoringu.
  • Sprawca kradzieży zarejestrowany przez kamery monitoringu.