ŚMIERTELNY WYPADEK DROGOWY NA A1 - Wiadomości - Komenda Powiatowa Policji w Starogardzie Gdańskim

Wiadomości

ŚMIERTELNY WYPADEK DROGOWY NA A1

Data publikacji 14.01.2020

Policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku drogowego, w którym zginęła 71-letnia mieszkanka Gdyni. Kierująca osobową dacią kobieta z nieustalonej przyczyny zjechała z pasa ruchu i uderzyła w osłonę zabezpieczająca zjazd na autostradzie A1.

Wczoraj kilka minut po godzinie 16:00 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Starogardzie Gdańskim otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym, do którego doszło na autostradzie A1 na wysokości zjazdu w kierunku Kopytkowo. Na miejsce skierowani zostali funkcjonariusze z pobliskiego posterunku.

Jak ustalili interweniujący na miejscu policjanci 71-letnia mieszkanka Gdyni, która kierowała osobową dacią, jadąc w kierunku Trójmiasta, z nieustalonej przyczyny zjechała z pasa ruchu i uderzyła w osłonę zabezpieczającą. Wyniku tego uderzenia, auto wypadło z drogi i dachowało na poboczu. Obrażenia, jakich doznała kierująca, okazały się śmiertelne.

Mundurowi sporządzili oględziny miejsca zdarzenia oraz uszkodzonego pojazdu. Policyjny technik wykonał dokumentację fotograficzną i zabezpieczył ujawnione na miejscu ślady, które pomogą w ustaleniu bliższych okoliczności tego tragicznego wypadku.

  • Radiowóz i rozbita dacia.
  • Leżąca na dachu, rozbita dacia.
  • Radiowóz i rozbita dacia.