POLICJA SZUKA SPRAWCY POBICIA - Wiadomości - Komenda Powiatowa Policji w Starogardzie Gdańskim

Wiadomości

POLICJA SZUKA SPRAWCY POBICIA

Data publikacji 06.12.2019

Starogardzcy policjanci prowadzą dochodzenie w sprawie pobicia mieszkańca Kociewia. Śledczy poszukują świadków, którzy pomogą ustalić tożsamość mężczyzny, który jest podejrzany o popełnienie tego przestępstwa. Osoby, które mogą przyczynić się do ustalenia tożsamości sprawcy proszone są o osobisty lub telefoniczny kontakt z Policją. Możliwe jest również skontaktowanie się z funkcjonariuszami za pomocą poczty mailowej.

Policjanci z Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego Komendy Powiatowej Policji w Starogardzie Gdańskim prowadzą czynności w sprawie pobicia 49-letniego mieszkańca Kociewia. Do zdarzenia doszło wieczorem 11 listopada 2019 roku w pobliżu zejścia do Parku Miejskiego przy ul. Chojnickiej w Starogardzie Gdańskim. Pobity mężczyzna doznał obrażeń ciała i trafił do szpitala, a wizerunek sprawcy zarejestrował monitoring.

Osoby, które mogą pomóc w rozpoznaniu lub ustaleniu tożsamości podejrzanego o popełnienie tego przestępstwa mężczyzny proszone są o kontakt z policjantem prowadzącym sprawę pod numerem telefonu /58/ 737 03 34, oficer dyżurny /58/ 737 02 22 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem komenda.starogard@gd.policja.gov.pl  

Funkcjonariusze zapewniają pełną anonimowość i szczegółową weryfikację każdego sygnału.

 

 

 

  • Wizerunek sprawcy pobicia.
  • Wizerunek sprawcy pobicia.